Diaľkový ovládač One for All URC 7140

• Elegantny dizajn
    • Ucenlivy ovladac, dokaze sa naucit kod z originalneho ovladaca
    • Dokaze ovladat 4 spotrebice nezavisle
    • Pekne padne do ruky

Tento ovladac som si kupil na to aby som odstranil 3 dialkove ovladace a zahrnul ich do jedneho. Tento to dokonale splnil.
    Jeho nastavenie je jednoduche, o com svedci aj samotny navod.
    Co je super, ovladac sa dokaze naucit 100 specifickych povelov z originalnych ovladacov. Ja som to plne vyuzil.
    Samotny vyrobca sa technologiou dialkovych ovladani zaobera vraj 25 rokov, co zodpoveda kvalite vyrobku.

Univerzálne

Univerzálny diaľkový ovládač, ktorý nahrádza originálne ovládače všetkých zariadení a zjednodušuje tak ich obsluhu.

Plnohodnotná náhrada nefunkčných originálnych ovládačov a prípadná možnosť ovládania viac zariadení jedným ovládačom.

Záruka 100% kompatibility ovládania rôznych zariadení.

Možnosť učenia a tým zlepšenie jednoduchosti ovládania.

Možnosť aktualizácie a jednoduchého nastavenia pre

• Výnikajúci ovládač. Veľmi dobré umiestenie tlačítok. Funkcia učenia je super ( nenašiel som kód pre ovládač Magio , tak som použil funkciu učenia.).
    • Len taká maličkosť - po zatlačení strieborných tlačídliel počuť kliknutie

Doporučujem na 100%

• , zakúpené v EMOS.sk

prehladny

• , zakúpené v TPD.sk

• Elegantny dizajn
    • Ucenlivy ovladac, dokaze sa naucit kod z originalneho ovladaca
    • Dokaze ovladat 4 spotrebice nezavisle
    • Pekne padne do ruky

Jeho nastavenie je jednoduche, o com svedci aj samotny navod.