Diaľkový ovládač Orava RC 1205

• Funkčný
  • , zakúpené v Diaľkové ovládače

bola to jediná stránka,kde som našiel náhradu za originál,odporučil by som ho ostatným

• Funguje

U nás sm nezohnala! Od vás prišiel do týždňa!

Diaľkové ovládanie RC 1205

VDO RC 1205

Diaľkové ovládanie pre vsetky typy LCD, Plazmy a TVP-556 DVB-T ORAVA

• Funkčný

• Funguje

U nás sm nezohnala! Od vás prišiel do týždňa!

• nebolo ho dostat

som rad ze existuje tato predajna nakolko som nikde nemohol zohnat do na lcd orava tu ho mali dakujem im