Diaľkový ovládač Philips SRP 3004

Produkt nemá žiadne parametre.

• dizajn
    • veľké číslice

perfektný výrobok

• Jednoduchý
    • Odolný
    • Priehladný

Kúpil som ovládač, pretože som stratil pri sťahovaní pôvodný. Bez problémov išiel naladiť na TV Panasonic aj staršiu ORAVU.
    Jednoduchý návod.

• ľahký návod, prehľadný, lena
    • nepodrilo sa mi ho "rozbehať na dvd grundig aj keď je tam táto značka uvedená , na ktorú by mal fungovať, kúšal som to na tv pnasonic, satelit humax a tam funguje tak neviem kde je problém

ponúka 1000 značiek ale na grundig DVD nefunguje aj keď to tam je , tovar budem vracať

Produkt nemá žiadne parametre.

Dodatočná ochrana, ktorú zabezpečuje špeciálna gumená hrana, znižuje šancu rozbitia diaľkového ovládania. Okrem toho zlepšuje komfort a zaisťuje pevné držanie diaľkového ovládania v ruke. Namiesto množstva diaľkových ovládaní môžete teraz jediným robustným ovládačom ovládať TV, DVD prehrávač/rekordér, satelitný prijímač, koncový prijímač terestriálnej alebo káblovej televízie (STB) a VCR, a to bez ohľadu na značku či model. Veľké tlačidlá majú nadpriemernú veľkosti a na Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• dizajn

• Priehladný

Jednoduchý návod.

• ľahký návod, prehľadný, lena

• jednoduchosť
    • po zladení vždy spolupracuje
    • prestali fungovať niektoré tlačítka - jednotka nejde vobec a OFF tlačítko ide niekedy až na piaty krát

Používame len na TV, celkovo som však spokojný

• lachké programovanie
    • pozná ja čínské šunky :)

kupili sme už na hotel 15ks, všetky fungujú, su "blbovzdorné"