Diaľkový ovládač Sony RM-ED011

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v TESA shop

Dialkove funguje tak ako má,aj ked my ho poslali poškodene.

Výborný,plne fungujúci

• SOM SPOKOJNY S DIALKOVYM OVLADACOM

Produkt nemá žiadne parametre.

diaľkový ovládač RMED011, RM-ED011 bílý pro TV Sony

• originálný objednací číslo: 148077811
  • Pro model TV: KDL-26V4500, KDL-26V4710, KDL-26V4720, KDL-26V4730, KDL-32V4500, KDL-32V4710, KDL-32V4720, KDL-32V4730, KDL-32W4000, KDL-32W4210, K

• , zakúpené v TESA shop

Dialkove funguje tak ako má,aj ked my ho poslali poškodene.

Výborný,plne fungujúci

• , zakúpené v www.dialkovyovladac.sk

• Plne funkčný,ako originál

Nefunkčný môj pôvodný ovládač,náhrada plne funkčná na 100percent.Produkt odporúčam všetkým.

• , zakúpené v www.dialkovyovladac.sk

vyrobok bol rychlo doruceny, funkcne je rovnaky ako bol povodny original, co sa tyka vonkajsej j upravy vyrobku, strieborne boky boli osuchane niektore tlacidla boli moc zatisnute do ovladaca

• Nepoškodený, správne funkčný

Diaľkové ovládače podliehajú opotrebeniu a stávajú sa nefunkčné. Opravy sú neefektívne.
    Riešenie je zakúpiť si nový ovládač presne podľa označenia opotrebovaného. Netreba žiadne ladenie s prijímačom.
    Mne sa zakúpený produkt osvedčil. Odporúčam potenciálnym zákazníkom.

• funguje ako má
    • v galérii je niekoľko rôznych modelov

Ovládač som kúpil v r.2013 cez český internetový obchod, ktorý ho už nemá v ponuke. Vyzerá na nerozoznanie od pôvodného kusu k TV. Zdá sa že je dokonca odolnejší než pôvodný, ktorému sa rýchlejšie ošúchali a vymačkali tlačítka. V galérii je však niekoľko variácií ktoré sa odlišujú, tak si radšej preverte či sa jedná o originál, alebo náhradu, prípadne či majú farbu ktorú potrebujete.

• , zakúpené v Fajn Market

Pôvodný ovládač sa pokazil a hľadal som originálnu náhradu, ktorú som našiel vo Vašom obchode. Ďakujem